• Kosmetický produkt jako dílo architekta?

  Spojení kosmetického produktu s dílem architekta se vám může zdát naprosto zcestné, chápu, ale dejte mi prostor to vysvětlit. Vývoj, výroba a testování prémiového kosmetického produktu pro muže určeného k péči o pleť a vousy je velmi složitá a v některých případech i zdlouhavá záležitost. Ale když se dílo zadaří, tak rozhodně stojí za to.

  Pokračovat ve čtení
 • Není kolínská voda jako Kolínská voda

  Kolínské vody Be-Viro vyrábíme z pečlivě vybraných přírodních surovin a testujeme je ve spolupráci s našimi předními holiči a jejich zákazníky. Vývoj každé kolínské je dlouhodobý, ale výsledek rozhodně stojí za to. Naše kolínské vody dosahují maximálních hodnot základních složek (80 % alkoholu a 5 % parfému)

  Pokračovat ve čtení
 • Jak na správnou péči o vousy

  Důležitá je každodenní péče. To ovšem neznamená, že musíte vousy každý den vymývat šamponem – to naopak stačí 2 – 3x týdně. Každodenní péče zahrnuje výživu vousu olejem nebo balzámem, podle toho jaká forma vám více vyhovuje. Vousáči si také velmi oblíbili kombinaci – pokožku pod vousy a okolo nich ošetřují a očišťují olejem, vous ošetřují, ochraňují a tvarují pomocí balzámu.

  Pokračovat ve čtení
 • Playboy Week 2019

  Rozhodli jsme se s kolegy dostat se vám ještě více pod kůži. K takovému ambicióznímu plánu patří doprovodné akce, kde můžete naše produkty vyzkoušet na vlastní kůži. První políčko jsme si odšktrli, máme za sebou úspěšnou účast na největším tuzemském kosmetickém veletrhu Interbeauty Prague a Barberbattle CZ/SK. Nyní se však chystáme na další parádní akci. […]

  Pokračovat ve čtení